Blokai

Re: Blokai

Standartinė fox'as » 2016 Bir 06 07:10

Nemanau, kad yra gražu visam pasauliui skelbti kad nedalyvauji forume, tačiau kasdien jame kiurksoti stalkinant (taip buvo anomalijoje, taip matau, kad ir čia vyksta). Ar ne per daug melo? Čia tiesiog pastebėjimas.
Vartotojo avataras
fox'as

Standartinė San IL » 2016 Bir 10 07:34

Ir aš mėgstu demokratiją. Pašalinau ban'ą inkognito. Visi kas nepatenkinti - strėles meskite man. Susitarsime.
San IL
Komandos narys

Standartinė fox'as » 2016 Bir 10 08:28

Jei žmogus nenoridalyvauti, tai koks jam skirtumas, jis užbanintas ar ne?
Jei nori apsimesti kad nedalyvauja, bet stalkinti, kad po to šmeižtų visur, čia jau visai kitas reikalas ir tam reikia priemonių.
Nepyk, bet tai ką darai tu, SanIL, yra grynių gryniausias provokavimas tolimesniai nesantaikai :) (na mes tarėmės sakyti vienas kitam, kai prasidės vėl tos nesąmonės, tai tą ir darau)
Vartotojo avataras
fox'as

Standartinė San IL » 2016 Bir 10 09:37

Jeigu jau mėgstame demokratiją - tai spirti lauk reikėtų jus abu už tai, kad nemokate bendrauti, o ne po vieną. Taigi arba abu lauk - arba abu liekat. Va tokia mano nuomonė. Aišku aš ne adminas, bet mano kreivomis akimis taip atrodo teisingiau, nei ieškoti kuris iš jūsų "mažiau kaltas".

Inkognito dalyvavimas sukelia rūpesčių kol kas tik tau. Jei tau nuo to lengviau -
Jeigu inkognito parašys įžeidžiančią žinutę aš pats asmeniškai ją ištrinsiu. Prižadu.
San IL
Komandos narys

Standartinė fox'as » 2016 Bir 10 09:52

SanIL man asmeniškai inkognito dalyvavimas jokių rūpesčių nekelia :) jei nori dalyvauti tai tegul. Labiau panašu, kad čia jam rūpestis begalinis ir be validolio negali matyti jokio mano posto ar net paminėjimo :)
Aš ja priešiškumo nejaučiu ir kaip sakiau, mielai su juo prie alaus bokalo pasėdėčiau ir padušam paplepėčiau. Jau ne pirmi metai bandau su juo mandagiai bendrauti, net ir santykį kažkokį užmegsti, aišku, kai tu eini link žmogaus, o jis n kartų žada su tavimi fiiškai susidoroti, visur šmeižia, meluoja, tyčiojasi, natūralu, kad nervai kažkada neatlaiko, nes visokia kantrybė turi ribas :) štai tu rašei, kad jei kažkas tave daknistų, tu duotum į snukį ir toliau važiuotum. Kiekvienas reaguoja savaip, ir po 10 metų tokio bendravimo, kada jis iš manęs dergėsi, sorry, bet neatlaikė mano kantrybė, tad aš reagavau taip kaip visada reaguoju tokiais atvejais, tiesiog pradėjau žmogų traukti per dantį :) nors priešiškumo, ar kažkokių neigiamų jausmų (a la neapykanta, nenoras bendrauti, panieka ar dar kažkas) jam nejaučiu ir nejaučiau :)
Aš nieko prieš kad jis čia dalyvautų, taip pat nieko prieš, jei jis dalyvautų anmalijoje, tik vienas dalykas: nemoka jis mandagiai, be įžeidinėjimų, be oponentų niekinimo ir be melo bendrauti. Nepastebėjai, kad jis praktiškai visur ir praktiškai su visais susipykęs? Tai kame problema, tame kad jo visi nesupranta, ar tame kad jis nemoka bendrauti?
Žinoma, tu parašysi, ką nors tokio: niekas nesupranta to kuris buvo pagrobtas.
Tada aš atsakysiu: tai kad jis buvo pagrobtas, neleidžia jam dergtis iš kitų.
Suprantu, kad judu bičiuliai ir t.t. kad tu nori jam pagelbėti ir pan. bet tu nieko nepeši, kol jis nepradės mandagiai bendrauti.
Žinai, viskas galėjo būti kitaip, jei jis savo istoriją pateiktų mandagiai ir nepultų kariauti su kiekvienu kuris nors kiek jam paprieštarauja ar juo netiki. Mandagiai bendraudamas jis būtų daug daugiau pasiekęs ir neturėjęs tiek priešų. Kiekvienas žmogus yra laisvas tikėti ar ne, o čia gaunasi: arba tu tiki arba esi debilas :)
Ir pabaigai: man šitame visame reikale keisčiausia, kad inkognito kariauja kažkokį savo susikurtą karą, kuriame dalyvauja tik jis vienas :)

Peace :)
Vartotojo avataras
fox'as

Standartinė San IL » 2016 Bir 10 09:57

Tai būk geras ir netęsk to karo. Tavo poziciją jau supratau iš tūkstančio postų. Nieko negaliu pakeisti. Mūsų mažai ir mes visi reikalingi. Kai kam naudinga, kad mes vieni kitiem išpjaustytumėme gerkles. Aš tavosios nepjausiu. Bet tikiuosi to ir iš tavęs.
San IL
Komandos narys

Standartinė fox'as » 2016 Bir 10 10:05

Aš karo niekada ir netęsiau, netęsiu dabar ir netęsiu ateityje :) Jei Stanislovas nori normaliai bendrauti, tada mielai bendrausiu :) taip jam ir perduok
Vartotojo avataras
fox'as

Standartinė San IL » 2016 Bir 13 21:41

Vartotojas Pokštininkas užblokuotas dėl provokacinių temų kūrimo, manipuliacijos kitais forumo dalyviais, forumo informacijos viešinimu kituose tinklapiuose ir forumo taisyklių nesilaikymo.

Blokas galioja 1 mėnesį.
San IL
Komandos narys

Standartinė Evaldas 66 » 2016 Bir 28 15:05

Buvau priverstas įsikišt į forumo valdymą , Kadangi San iL tikriausia spėju dėl draugystės nekreipė dėmesio į inkognito prasižengimus .Pirmą inkognito buvo perspėtas ir neapribotas priėjimas prie forumo , buvo tik laikinai draudžiama rašyt . Bet San IL nesibaigus terminui pašalino draudimą .

Draudžiama , be administracijos leidimo kopijuoti ir platinti informacija trečioms šalims. Tai padarius be administracijos leidimo , bus ribojimas priėjimas prie forumo . .

Kaip matėt ilgai nesiėmiau veiksmu laukdamas San iL veiksmų , bet ...........
Inkognito dėl forumo informacijos kopijavo buvo ir perdavimo trečioms šalims apribotas priėjimas iš jo kompiuterio prie forumo , taip pat blokuotas "inkognito" vardas ne terminuotai . Bandant forumą pasiekt kitomis priemonėmis , analogiškai bus imtasi atgalinių veiksmų .
Su pagarba forumo savininkas Evaldas 66 .
Vartotojo avataras
Evaldas 66
Vyr. diskusijų administratorius

Ankstesnis

Grįžti į Administratorių Pranešimai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių