Pabaigos pradžia

Pabaigos pradžia

Standartinė Evaldas 66 » 2016 Lap 18 17:23

Ilgai galvojau ir nusprendęs padariau :lol: :lol: :lol:
Pasiskaitinėjau, kas ką rašo "kaip kur", kaip kas reaguoja. Todėl padariau taip, kad forumas egzistuotu dar du metus toks koks yra šiendien, po dviejų metų bus matyt :lol: :lol: :lol:
Aš nesikišiu į forumo gyvenimą, ar kas diskutuos ar ne ir panašiai. Lai egzistuoja. Jai kas pageidaus administruoti, su mielu noru galit . Norit diskutuokit ir taip toliau.

Tiems kas rašo, kad aš užgrobiau ir panašiai :
1. Klausymas, ar kas nors prisidėjo prie forumo išlaikymo ? Ar kas prisidėjo prie forumo atgimimo ? Nors aš prašiau visų pagalbos per skype ir taip toliau. Atsakau niekas . NIEKAS !!! Nei " įžymusis " inkognito, jo prašiau padėt išverst vieną kokybišką sistemą iš rus į lt kalbą , jis atseit daug darbo namų ūkyje turėjo ir jam aplamai neturėjo reikšmės forumo atgimimas, o dabar loja. SanIL irgi nieko neprisidėjo prie atgimimo ir panašiai .
Kas prisidėjo jau esu minėjęs.
2. Jai kas nori gali pasidaryt savo "Meškos ausis" forumą. Pvz : nusipirkit domeną ufo.onsy.net (arba dar kažką panašiai, subdomėną ufo.ony.xz.lt , nepretenduoju :) ) , nusipirkit hostingą , atsisiųskit phpbb , susimeskit, pavadinkit meškos ausys ir pirmyn :lol: :lol: :lol: . Man tas pats, pirmyn :lol: :lol: :lol: .
Per du metus bus matyt, ar trint ar ne. :lol: :lol: :lol: . Kol , kas lai egzistuoja :lol: :lol: :lol:
Vartotojo avataras
Evaldas 66
Vyr. diskusijų administratorius

Grįžti į Administratorių Pranešimai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių