Forumo valdymas

Forumo valdymas

Standartinė Evaldas 66 » 2016 Bir 11 09:48

Sveiki visi , nariai ir svečiai .
Iki šiol forumo valdymas buvo toks
nohobo - administratorius , Meškos ausies įkūrėjas
Evaldas 66 administratorius , dabar Meškos ausies savininkas
San IL administratorius
fox'as moderatorius
Bet niekas iš mūsų neturėjo konkrečių pareigų . Mes pasitarėm su San IL ir nusprendėm ir nutarėm , kad bus taip :
nohobo kadangi retas svečias pas mus :lol: :lol: :lol: , bet jis visą laiką man padėdavo techniniais klausymais kaip susidurdavau su ypač sunkiomis problemomis , tai jis ir liks atsakingas už techninius klausymus .
Evaldas 66 , kadangi aš du kartus techniškai prikėliau Meškos ausį iš "numirėlių" ir esu forumo savininkas , tai liksiu atsakingas TIK už techninius klausymus ir ne daugiau . Aš tai yra Evaldas 66 nespręsiu forumo moderatorių klausymų , nespręsiu visų klausymų susijusiu su nariais .
San IL . Kadangi jis daugiausia deda pastangų forumo tematika , daugiausia aukoja savo laiko paieškoms , tyrimams , yra kruopštus , atsakingas ir Meškos ausies narys nuo neatmenamų laikų . Tai jis yra ir liks atsakingas už forumo tvarką , narius , moderatorius , moderatorių skyrimą , jai jam to reikia . Vienų žodžiu San IL pilnai valdo forumą . Ir visi klausymai sprendžiami per jį .
fox'as . Forumo moderatorius . Man fox'as padėjo sunkiomis minutėmis , kaip pradėjo gyvuot šitas naujas forumas . Mažai , kas tai žino ir aš niekam nepasakojau to . Bet taip buvo . Ir net galima sakyt , kad jis palaikė mane tada , kada galvojau , kad reikia forumą uždaryt , jis padėjo susitvarkyt su temomis , padėjo kovot su spamu . Nes vienu momentu net hostingas buvo išjunges forumą dėl spamo . Aš vienas fiziškai negalėjau prižiūrėt forumo .
Tai tiek norėjau pasakyt . Malonaus bendravimo :)
Vartotojo avataras
Evaldas 66
Vyr. diskusijų administratorius

Re: Forumo valdymas

Standartinė fox'as » 2016 Bir 11 11:29

Paveikslėlis

Šiaip, nepaisant visokių nesąmonių, džiaugiuosi, kad forumas gyvuoja :)
Vartotojo avataras
fox'as

Re: Forumo valdymas

Standartinė San IL » 2016 Bir 15 06:49

Jeigu kas nors nori su manimi susisiekti privačiai, štai mano elektroninio pašto adresas:

sanil@europe.com
San IL
Komandos narys

Grįžti į Administratorių Pranešimai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių