technologijos perduotos Rouzvele

Nuorodos į video ir diskusijos

technologijos perduotos Rouzvele

Standartinė inkognito » 2015 Spa 11 06:32

JAV karinės žvalgybos karininkas Filipas Korsa ,kuriam šiandien jau 89 metai,pasakoja apie tai kaip asmeniškai ,vyriausybės nurodymu perdave Mokslininkų grupėms keletą inovatyvių dalykėlių,- rastų sudužusiame ateivių erdvėlaivyje :

https://www.youtube.com/watch?v=qBx2S2y ... ubs_digest
inkognito
Komandos narys

Re: technologijos perduotos Rouzvele

Standartinė Evaldas 66 » 2015 Spa 12 12:17

Kad Rouzvele buvo viskas nuslėpta , manau gerai , nes būtu kilusi panika . Kitą vertus norėtus , kad tiesa būtu atskleista .
Aš žinau kad kitų pasaulių atstovai lanko žemę , žinau , kad aplink mūsų planeta ne mažai JŲ .
Inkognito aišku paprieštaraus man , bet turiu du norus . Vienas , tai užmegzti kontaktą su JAIS , o antras tai kitą kartą kitoje temoje.
Vartotojo avataras
Evaldas 66
Vyr. diskusijų administratorius

Standartinė inkognito » 2015 Spa 15 16:56

Tavo norą jiems perdaviau,-per mėnesį laiko turėtum gauti konkretų atsakymą,kad ir koks jis bebutų. Kiek žinau nuo pavasario jie ketina organizuoti kažkokį naują eksperimentą mūsų platumose.Nieko absoliučiai neaiškina kas ,kaip ir kur konkrečiai vyks,tik pasakė kad naudosis mano implantų sukaupta patirtimi,- mūsų ufologinių forumų diskusijose.Gal ir jums pavyks tapti tais asmenimis, kurie pateksite į jų stebėjimo lauką. Konkrečiai šiuo metu juos labiausiai domina Jietis- Rentgenas,tačiau jis manęs vengia ir slapstosi.Taip pat juos labai domina ir Nohobo šiai dienai. Šiaip neturėtų būti nieko baisaus tik tų išrinktų asmenų man atrodo laukia dideli psichologiniai išbandymai-testai.Seniau ir aš tokius praėjau,atrodo, kad šiuo metu juos mes ir tedominame tik šiuo aspektu.Po jų eksperimentų apie 6 mėnesius buvau labai gilioje depresijoje.Tačiau iš tos būklės palaipsniui išlipau pats,- savo pastangomis. Šaip jeigu nenorite jų dėmesio-tai nerašykite forume kur aš lankausi kad siekiate kontaktų su jais,nes užtenka man perskaityti jūsų parašytą tekstą ir jis automatiškai įgyja juridinę galią jūsų savanoriškam sutikimui būti eksperimento dalyviais.O visi tie kontaktai ganėtinai pavojingi ir nežinia kuom gali baigtis.
inkognito
Komandos narys

Standartinė Evaldas 66 » 2015 Spa 15 21:40

Apie Jietį- Rentgeną turiu nuomonę . Žmogus kuriam įdomu tik žaist internete . Nohobo , oi reiks jam duot velnių :lol: :lol: :lol: . Pamiršo mus .
O visą kita , faina būtu jai išsipildytu :D Antras noras tai rašiau kitoje temoje :
Evaldas 66 rašė:Ne mažai esu skaitęs .Ir čia atrodo esu įdėjęs nuorodų , kad dabartis praeitis ir ateitis egzistuoja tuo pačiu metu .
Jeigu taip yra , vadinasi teoriškai galima perkelti savo sąmonę į praeitį .Tik problema viena , tokių atveju sukurtum paralelinę laiko liniją , o jau į tą pačią sugrįžt negalėtum . Pasiliktum gyvent naujoje ir iš naujo . Tik ne aišku kas pasidarytu su tavimi esamajame , gal koma .
Bet čia mano spėliojimai ir tokiom mintims atsirasti padėjo minėti filmai , nes žmogaus proto gale yra be ribos , tik reikia mokėt įjungti . Jai tik žinočiau , kaip tikrai rizikuočiau .

Bet realiai , kad nors vieną procentą sužinot manau fantastika .

:D :D :D
Vartotojo avataras
Evaldas 66

Standartinė Haanibalas » 2015 Spa 16 21:46

Čia jau panašus kreipinys kaip į kalėdų senelį darosi, visi puls rašyti savo norus :D.. Tai aš sutinku tarkime savo inkstą jiems atiduoti jeigu bus užkelti mano protiniai gabumai :D
Haanibalas

Standartinė inkognito » 2015 Spa 17 20:09

Chebryte nenoriu gasdinti, bet rimčiau ir labiau pasvertai dėstykite čia savo norus .Beje užkelti protiniai gabumai nieko gero mūsų gyvenamoje erdvėje. Labai greitai pajustum, kaip tavo viršininkas pajutęs, kad tu protingesnis už jį deda visas pastangas, kad tave sumalti į mėšlą ir kuo greičiau tavimi atsikratyti bet kuriame darbe...Niekam nereikalingi gudresni už viršininką pavaldiniai,taip kad tavo noras neduos tau taip geidžiamos įsivaizduojamos naudos ir atneš tau tik vienus nuostolius egzistencijoje.
inkognito
Komandos narys

Standartinė San IL » 2015 Spa 24 09:41

inkognito rašė:JAV karinės žvalgybos karininkas Filipas Korsa ,kuriam šiandien jau 89 metai,pasakoja apie tai kaip asmeniškai ,vyriausybės nurodymu perdave Mokslininkų grupėms keletą inovatyvių dalykėlių,- rastų sudužusiame ateivių erdvėlaivyje :

https://www.youtube.com/watch?v=qBx2S2y ... ubs_digest" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

Įdomiausia, kad vienas toks įdomus veikėjas Stanton Friedman, save tituluojantis profesionaliu ufologu - įnirtingai atkakliai bando įrodyti, kad Corso meluoja. Tik deja tokiais pat nepatikrintais faktais.

Kaip sužinoti, kuris meluoja?

Įdomu, kad Corso teigia, jog tranzistorių ir IC mes "pasiskolinom". Tikrai buvo didelis šuolis nuo lempų, tranzistorius išrastas labai greitai ir datos labai įdomiai susideda, ištraukiau iš vikipedijos:

Rosvelo incidentas: 1947 birželio 14.
Tais pačiais metais nuo lapkričio 17 iki gruodžio 23 (po 4 mėn) John Bardeen ir Walter Brattain, AT&T's Bell Labs (firma irgi apipinta konspiracijomis) - kaip tik pradėjo eksperimentus ir jiems pavyko kaip ir padaryti veikianti germanio tranzistoriaus modelį.

Dar įdomiau, kad Corso savo knygą išleido 1997 liepą, ir lygiai po metų - 1998 liepos 16 mirė, vikipedija nerašo mirties priežasties, kitur rašo, kad ištiko širdies smūgis (o jį, jeigu ką - lengviausia sufabrikuoti iš visų mirties priežaščių taip, kad net teismo medicinos ekspertai nepamatytų).

Ką manot?
San IL
Komandos narys

Standartinė San IL » 2015 Spa 26 04:44

Haanibalas rašė:Čia jau panašus kreipinys kaip į kalėdų senelį darosi, visi puls rašyti savo norus :D.. Tai aš sutinku tarkime savo inkstą jiems atiduoti jeigu bus užkelti mano protiniai gabumai :D

Nieko gero nesigaus, inkstai neveikiantys pilnu pajegumu neisfiltruos metalu is kraujo - o sie nuses smegenu nervuose ir gali sukelt ivairias smegenu ligas, pvz. Alzheimerio, tad protingas ilgai nebusi. Geriau atiduok kepeni :D
San IL
Komandos narys

Standartinė Haanibalas » 2015 Spa 26 22:30

inkognito rašė:Chebryte nenoriu gasdinti, bet rimčiau ir labiau pasvertai dėstykite čia savo norus .Beje užkelti protiniai gabumai nieko gero mūsų gyvenamoje erdvėje. Labai greitai pajustum, kaip tavo viršininkas pajutęs, kad tu protingesnis už jį deda visas pastangas, kad tave sumalti į mėšlą ir kuo greičiau tavimi atsikratyti bet kuriame darbe...Niekam nereikalingi gudresni už viršininką pavaldiniai,taip kad tavo noras neduos tau taip geidžiamos įsivaizduojamos naudos ir atneš tau tik vienus nuostolius egzistencijoje.

O kas sake,kad budamas protingesnis buciuociau ir toliau kokiam tai asilui dyrikui subine? Taigi savo imone ikurciau, importas eksportas ar pan :D.. Tik per prota imanoma siame gyvenime kazka padaryti. O jei jo nera, tai ar taip ar taip direktorius draskys tave visa gyvenima
Haanibalas

Standartinė Evaldas 66 » 2015 Spa 27 00:36

Įmonę atsidaryt nereikia super proto . Reikia gabumų . Tai ne pinigai , tai darbas 24 val per parą , 7 dienos per savaitę . Tai hobis , pinigai tik įvertinimas tavo darbo . Patikėk , jai tu to dar nesupranti , daug kartų geriau būt eilinių darbuotojų , kaip tau viskas dzin . Atidirbai ir namie alų gėrį prie tv . Netiesiam šitos temos , nes reiks perkelt porą paskutinių postų .
Vartotojo avataras
Evaldas 66

Kitas

Grįžti į Video

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių