Problemų sprendimas

Diskusijos apie NSO archyvo kūrimą

Problemų sprendimas

Standartinė San IL » 2016 Spa 18 21:32

Kadangi jau kurį laiką dėl laiko stokos ir ganėtinai sudėtingo užsibrėžto tikslo mes stagnuojame, tad nutariau diskusiją, kurią su Evaldu palaikome emailu, perkelti čia, viešon erdvėn. Tikiu, kad šį forumą lanko neprisiregistravę skaitytojai, galbūt kas nors jų turės gerą patarimą mums, tad laukiame prisiregistruojant!

Kreipiuosi į Evaldą:

Dėl problemų su kuriomis susiduriame kurdami archyvą, turiu tris pasiūlymus:

Variantas 1: Aš manau, kad galime daryti archyvą ant CiviCRM, taip kaip tu ir buvai padaręs. Ten minusas buvo tik tas, kad bylos matomos tik su prisijungimu, bet taip pat jas automatiskai leidziama redaguot. Trumpiau tariant - problemos su teisėmis, jos iki galo taip kaip mum reikia nesusikonfigūruoja.
Tuomet kai tikrinom tas sistemas aš daug naršiau forumuose ir radau, kad apie tą problemą jau kalbama ir buvo žadamas naujinys CiviCRM sistemai kur ta problema būtų išspręsta. Nežinau ar jis jau išėjo ar dar tik išeis.
Taigi manau, kad galima daryti taip kaip gaunasi, tegul archyvas bus uždaras (vistiek reiks minimum pusės metų mūsų tempais jį užpildyt ir sutvarkyt), per tą laiką gal išeis reikiamas naujinys ir tuomet archyvą bus galima paviešinti.

Variantas 2: Aš galiu ant popieriaus labai aiškiai surašyti reikalavimus archyvui ir galime ieškoti kas jį galėtų suprogramuoti nuo nulio.
Minusas tik tame, kad tas kažkas turėtų kartas nuo karto jį prižiūrėti, nes galbūt prireiks ko nors naujo. Ko nereikėtų, jeigu naudotumėme CiviCRM ar kitą kokį nors CRM.

Variantas 3: Ieškoti iškart tinkamo CRM ar kito variklio, kuris atitiktų mūsų poreikius. Tam reikalui aš irgi galėčiau viską tiksliai surašyti ko reikia. Žinau, kad ir taip mes ieškojom ilgai ir daug, bet prieš pusę metų - per tiek laiko kompiuterių ir interneto pasaulyje jau viskas pasikeitė ir gal atsirado kas nors geresnio, naujesnio, mums labiau tinkamesnio. Galima būtų su kuo nors pasikonsultuoti šiuo klausimu (turint mano parašytą popierių-reikalavimus rankoje)

Taigi reik pasirinkti kurią nors kryptį ir judėti ja pamažu, kaip leidžia laikas.
Klausimas ką man daryti - ar surašyti papunkčiui reikalavimus ar ne? nes renkantis variantą 2 arba 3, tokio dokumento reikia.

Visi laukiami diskusijoje.
San IL
Komandos narys

Grįžti į NSO Archyvas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias