Pokštininko nuoroda

Re: Pokštininko nuoroda

Standartinė pokštininkas » 2016 Rgp 21 16:57

Ir ten negaliu nieko ištrinti. Burnas galima užčiaupti pateikus tinkamą atsaką.

Kai rašydamas apie A. Užkalnį minėjau, kad papildžiau savo straipsniuką, skirtą troliams, kartu įdėjau ir nuorodą į delfio straipsnį. Nieko tikslesnio negaliu pasiūlyti kaip nuorodą minėtame straipsnyje, tik norint paskaityti apie Užkalnio veiklą vis vien dar reiktų peršokti porą skyrių iki „Kodėl troliai gerai verslui?“
http://www.delfi.lt/mokslas/technologijos/trolinimo-fenomenas.d?id=60465983#1358516199192
pokštininkas

Standartinė Evaldas 66 » 2016 Rgp 21 18:41

Bet apie fox,ą nieko nėra . Tai kodėl tau jis užkliuvo ?
Vartotojo avataras
Evaldas 66
Vyr. diskusijų administratorius

Standartinė pokštininkas » 2016 Rgp 22 13:10

Jau minėjau, kad apie tai nenoriu rašinėti ir nieko čia per daug klibinti. Ir taip jau esu užsitarnavęs kažkokio piktadario, ypač, San Il akyse įvaizdį.

Galiu tik atkartoti, ką buvau pas save rašęs:
Iš tikro, mudu mokome vienas kitą kaip reiktų gražiai elgtis tinkle.

Kažin, jei negalima vardų rašinėti, ar galima dėti nuotraukas be jose nupaveiksluotų žmonių sutikimo,- tai tik krentantis į akis tavo elgesio nenuoseklumas. Nors yra dar tokią sąvoka kaip „viešas žmogus“.
Neseniai mačiau svetainę, kurioje galima sužinoti apie bet kurį JAV pilietį, ar jis nėra sėdėjęs kalėjime. Mano supratimu, tai kaip ir peržengta riba, nors iš kitos pusės pats vargiai norėčiau įdarbinti buvusį kalinį, nebent ką nors neteisėtai sukčiau.

Angliškame vikiuke Hesdaleno reiškinys pristatomas, kaip mokslui iki šiol nežinomas gamtos reiškinys, o kaip su norvegiškuoju vikiu?
pokštininkas

Standartinė Evaldas 66 » 2016 Rgp 22 17:19

pokštininkas rašė:Kažin, jei negalima vardų rašinėti, ar galima dėti nuotraukas be jose nupaveiksluotų žmonių sutikimo

Nuotrauką yra vieša internete ne mano įdėta , aš jos neįdėjau į forumą , aš įdėjau tik jos nuorodą . Ir neparašiau , kas joje . Nei vardo nei pavardės .
Jai bučiau pats nufotografavęs ir be leidimo paviešinęs , taip , tai jau butu nusikaltimas :!: .
Nors tau pageidaujant man nesunku nuorodą ištrint , tik pasakyk :D .

pokštininkas rašė:Neseniai mačiau svetainę, kurioje galima sužinoti apie bet kurį JAV pilietį, ar jis nėra sėdėjęs kalėjime. Mano supratimu, tai kaip ir peržengta riba, nors iš kitos pusės pats vargiai norėčiau įdarbinti buvusį kalinį, nebent ką nors neteisėtai sukčiau.

Net nežinau , ar čia gerai ar blogai , kad tokia duomenų bazė yra vieša . Žinok atvirai , nuomonės neturiu .
pokštininkas rašė:Angliškame vikiuke

Hesdaleno reiškinys pristatomas, kaip mokslui iki šiol nežinomas gamtos reiškinys, o kaip su norvegiškuoju vikiu?

Gal kada smulkiau išversiu , bet iš atminties ką skaičiau prieš porą mėn , tai ilgai aiškinuosi , kaip ir Norvegai , lėtai bet aiškiai . Kaip matei net padarė stebėjimo vietą :lol: . Ten kažkaip susidariusios dujos atmosferoje degą ir gaunasi tokie vaizdai .
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Evaldas 66

Standartinė pokštininkas » 2016 Rgp 22 19:55

Gana įspūdingos tokios šviesos, gal net kiek šiaurės pašvaistę primintų.
pokštininkas

Standartinė Evaldas 66 » 2016 Rgp 22 20:03

Šiaurės pašvaistės skiriasi :D Tuoj , kaip dar daugiau pradės temti , po vasaros vėl pradėsim jas matyt . Bet , kaip aš 1,5 m. nerūkau tai ir pašvaistes rečiau matau :D :D :D
Vartotojo avataras
Evaldas 66

Standartinė Evaldas 66 » 2016 Spa 09 12:20

Apie permainų vaikai svetainę . Po daug laiko pamėginau pasižiūrėt kas ten . Svetainė pasitobulino. Pagarba, turint tiek kantrybės su html,ais .
Bet nesuprantu apie ką ji. Niekaip. Kažkas apie kažką ir tiek . Norėk išprotėt arba neišgėręs nesuprasi. Arba dar geresnis apibubinimas psichodelika :roll: .
Vartotojo avataras
Evaldas 66

Standartinė Evaldas 66 » 2017 Rgp 08 18:55

Pokštininke, matau vis retsykiais apsilankai čia . papasakok daugiau apie šitą savo svetainę. Aš rimtai.
Beje, ačiū, kad paminėjai mane , savo meškos ausyje 3 :lol: :lol: :lol: :lol: .
Vartotojo avataras
Evaldas 66

Ankstesnis

Grįžti į Pašnekesių kampelis

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias