Antigravitacinis varytuvas

Kiekviename iš mūsų sėdi mokslininkas.

Re: Antigravitacinis varytuvas

Standartinė San IL » 2016 Geg 30 06:20

Atleisk, bet man visa ši istorija skamba kaip "užkalbėto vandens" pseudomokslinis aiškinimas (štai su kuo mano kaukolėje "rezonuoja" tavo informacija).

Aš nesu šių klausimų specialistas, tad pasitraukiu iš diskusijos.

Čia gali rašinėti kiek nori, bet kitoje tavo temoje aš tikrai laikysiuosi pozicijos, kad ufologijos negalima nagrinėti tokiomis teorijomis.

Sėkmės randant bendrapašnekovų.
San IL
Komandos narys
 
Pranešimai: 374
Užsiregistravo: 2014 Lap 01 00:14
Miestas: Vilnius, Kaunas

Re: Antigravitacinis varytuvas

Standartinė upaskns » 2017 Rgp 24 15:35

Dar siek tiek apie antigravitacijos teorijas:
https://www.youtube.com/watch?v=a7FReu4Z4XY" onclick="window.open(this.href);return false;
upaskns
 
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2017 Rgp 24 10:52

Re: Antigravitacinis varytuvas

Standartinė inkognito » 2017 Rgp 24 18:21

Pas mane praktiškai yra paruoštas bandymui AG varytuvo jau 2 variantas. Pirmą praradau 1981 metais,nors ir bandymai buvo labai sėkmingi,tačiau kažkokie tai du atvažiavę Tipai iš manęs vos ne jėga atėmė jį. Ir dar primelavo kad jie FPMTI moksliniai bendradarbiai,buvo palikę numerį tel ir sakė kad kartu su manimi užbaigs seriją jo eksperimentų .Įtariu kad tai ko gero ir buvo tie mistiniai vadinami žmonės,- juodais drabužiais, nes net kvailai mane prigrasino tada,kad jeigu kam nors apie tai išsitarsiu tai išnaikins visą mano giminę ir mane kartu su ja. Dabar tai juokinga,bet tuomet aš ne juokais išsigandau.Aš tada maniau, kad tai sovietinis saugumas,tačiau niekas iki šiol dar tokio atradimo nepaskelbė Sovietų sąjungoje. Atrodo viską padariau taip kaip ten buvo bet nesu 100 procentų įsitikinęs ar taip pat veiks kaip anas veikė. Todėl atlikti generalinių bandymų taip ir neprisiruošiu,be to mane baimina visa ta biurokratija ir valdžios išsiknisinėjimas,noras kad aš viską padaryčiau savo jėgomis ir sukramtytą įdėčiau jai į gerklę,kad liktų tiktai praryti ir dar ko gero su manimi visu,todėl ir nėra motyvacijos ką nors daryti ta tema daugiau.Dar vienas momentas tas dalykas gali būti panaudotas militarizmui ir žmonių žudymui,nes bus galima pigiai pakilti į kosminę erdvę ir nepasiekiant žemės gynybos priemonėms ramiai numesti atomines bombas pačiam nieko nerizikuojant.Taip kad viską pergalvojau ir manau kad žmonija tam dar nėra pribrendusi turėti tokį dalyką,geriau tegul jis dar pabūna saugiai padėtas į vietą.Kai pasikeis mentalinis žmonijos stovis galima bus ir atskleisti jo veikimo paslaptį,jeigu aš to nesulauksiu tai padarys mano vaikaičiai.Beje tai ne visai mano paslaptis apie jo veikimo schema sužinojau iš nežemiečių būdamas jų erdvėlaivyje,tiesa visa tai jie man labai miglotai paaiškino,bet po kiek laiko susivokiau kas ir kaip. Todėl kol neturiu aiškaus jų pritarimo tam reikalui aš nieko ir nesiimsiu savo iniciatyva.
Nors atrodo kad vieną kartą man dar ruso laikais pavyko su jais sussiekti jų duotu telefono numeriu,bet jie tada nušnekėjo man labai keistai,jie paklausė ar tikrai aš noriu, kad dabar tas dalykas būtų atskleistas visuomenei,bet tada pridūrė jie,- tavo lietuva niekuomet netaps laisva, nes sovietinė imperija užkariaus visą žemę ir liksite amžinai jų nelaisvėje. O jeigu palauksi, mes prižadame tau, kad padėsime visa tai padaryti kai Lietuva bus laisva. Tačiau po teisybei po šiandien dienai iš jų jokios paramos tikrai nesulaukiau ir vargu ar kada besulauksiu,be to jos ir nereikia ir taip viską turiu ko tam reikia,kad registruoti atradimą. Tik atrodo dar vis tik ne laikas.Ir per didelė atsakomybė ant mano galvos.
inkognito
Komandos narys
 
Pranešimai: 191
Užsiregistravo: 2014 Lap 02 15:38

Re: Antigravitacinis varytuvas

Standartinė upaskns » 2017 Rgp 24 19:12

Probelma manau yra kur kas daugiau, nes vienur ivardina kad, jei gali iviekti gravitacija, galima keliauti laiku. Tiksliau pamatyti fragmentus is ateities. Ir kariuomene neva yra ne karta perkalbejusi, vyriausybe pazvelge i padarinius kurie ivyksta ateiti.
Kartais naudodami tam remote viewer zmones - alke ekstrasensus. Kai kurie zmones, ale gali pazvelgti i ateiti arba praeiti. Arba tai kas yra uz sienos arba daug kilometru. Ir sulygina su irenginiu, panasiu i gravitacijos greitintuva, kuris gali parodyti ateiti.
upaskns
 
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2017 Rgp 24 10:52

Re: Antigravitacinis varytuvas

Standartinė inkognito » 2017 Rgp 24 20:36

Nepasakyčiau kad tai tiesa,tai tiesa tik iš dalies. Maniškis įrenginys tesugeba sukurti keliamąją galia pasinaudodamas elektros įtampa ir išcentrine jėga,kurios pagrindu ir laikosi visos galaktikos ir pati visata. Nes žemė nukristų ant saulės jeigu jai skriejant 30 km/sek greičiu aplink ją susidariusi išcentrinė jėga jos nestumtų nuo jos tolyn. Tas pats galioja ir saulei, kuri skrieja savo ruožtu ratu aplink galaktiką ir tai pačiai galaktikai, kuri skrieja aplink visatos centra.
Tačiau perkeltine prasme gal ir galima tai padaryti jeigus jis fotovoltinių sistemų dėka gamintų elektros energiją iš saulės ir skrietų aplink ją greitėdamas milžiniška spirale.Kai pasiektų erdvėlaivis netoli šviesos greitį tai jo masė taptų begalinė ir jis iškreiptų aplink save ir erdvę ir laiką,o tada jomis manipuliuojant jis kaip mat galėtų atsidurti bet kokiame visatos taške. Tačiau žmonės yra biologinės būtybės,jie negali būti begalinės masės ir kaip mat žūtų nuo to jeigu tik jų anksčiau nesutraiškytų palaipsniui didėjanti pagreičio perkrova padauginta iš masės.Todėl gal būt tokiame įrenginyje galėtų egzistuoti tik robotai,o mes kol nežinome visų nežemiečių gudtybių net negalėtume rizikuoti siekdami tokių greičių,greičiausiai tektų apsiriboti tik kokiu 100 km/sek.greičiu keliaujant saulės sistemos planetose.Net jeigu perkrova būtų išlaikoma gana švelni tarkime 2G tai pasiekus atm tikra greiti jei žmogaus masė pasiektų 1000kg jį jau veiktų 2000kg perkrovos jėga.Ir tai atsitiktų toli gražu dar nepasiekus nei pusės šviesos greičio.Todėl net ir turėdami tokį dalyka žmonės tegalėtų juo naudotis tik saulės sistemos planetose ir galvoti ką daryti toliau.
inkognito
Komandos narys
 
Pranešimai: 191
Užsiregistravo: 2014 Lap 02 15:38

Re: Antigravitacinis varytuvas

Standartinė upaskns » 2017 Rgp 25 07:41

35:10
https://youtu.be/fw9ZZ7DQz3o?t=35m10s
Pradeda kalbeti apie toki irengini, kuris veikiamas gravitacijos, leidzia pamatyti vaizdus skirtingame laike. Ne persikelti laiku, o stebeti. Praeiti ar ateiti.
Jam sunku paaiskinti, nes nera fizikas. Bet mazdaug papasakoja is ko padarytas ir kaip veikia.
Jei butu cia besidominciu galima isversti i LT subtitrus.
Arba galite naudotis rusiskais subtitrais.
upaskns
 
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2017 Rgp 24 10:52

Re: Antigravitacinis varytuvas

Standartinė upaskns » 2017 Rgp 25 07:45

Kiek jis supranta tai Einstein Rosen Bridge Promoter, kuriame naudojama.
Teslos turbina. Ir irasinejami vaizdai.
upaskns
 
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2017 Rgp 24 10:52

Re: Antigravitacinis varytuvas

Standartinė upaskns » 2017 Rgp 25 08:15

Jis uzimina ir apie IBR greiciausiai bus Intelligent biotic robot. Kaip suprantu, jie gali keliauti laiku, ir seniau buvo laikomi nemirtingais dievais.
Neva koreguoti laikui, naudojami IBR.
Neva jie isijungia tik tokiu laiku, kai atsiveria kirmgrauzos.
Ir kad, mus stebetojai tikrina, ar nesukureme dar tokiu.
Siaip atrodo viskas kaip is fantastikos.
Tai fantastikos megejams turetu patikti sis video.
upaskns
 
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2017 Rgp 24 10:52

Ankstesnis

Grįžti į Laboratorija

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias