[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4752: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4754: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4755: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4756: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3887)
Meškos Ausyje • Temos rodymas - Egzobiologija ir žmogus

Egzobiologija ir žmogus

Tai mus irgi domina. ;)

Re: Egzobiologija ir žmogus

Standartinė San IL » 2016 Geg 30 09:17

San IL
Komandos narys

Standartinė klajūnas » 2016 Geg 30 11:04

Į ufologiją tiesiogiai mano indėlis iš tikro nėra didelis; aš prie šito klausimo prieinu šiek tiek kitokiu kampu. Kokiu – tuoj paaiškinsiu. Bet pirmiausiai, kad suprastum, kad nesu koks nors vienadienis apsimetėlis, vaizduojantis „tornietį“. Lietuviškam internete ilgai, o tiksliau nuo 2007 m. turėjau įvairius „psichotronikos“ blogus, kur viešinau savo informaciją. Bet dabar nei vieno blogo nėra, nes visus ištryniau. Kodėl čia nėra svarbu.

Bet mano atvejo esmė – tokia. Aš esu sąmonių avilio (hive mind), kuris sujungtas telepatiniu ryšiu dalis. Tokias technologijas naudoja spec. tarnybos ir žvalgyba. Iš kur pas juos šios technologijos jau kitas klausimas. Bet viena aišku, kad norint jas sukurti – reikalinga sąmonės fizikos praktinė teorija, o oficialios tokios niekur nėra, rodomos tik sąmonės fizikos hipotezės. Todėl čia yra didelis neatitikimas. Dėl šios priežasties aš daug dėmesio skiriu sąmonės fizikos klausimui.

Bet su telepatija yra tokia problema, kaip supranti – kadangi ji vyksta vidinėje sąmonėje, jos nei nufotografuosi, nei nufilmuosi, todėl čia visada atsiranda labai daug skeptikų, nes patiems su tuo nesusidūrus, sunku rasti tinkamas sąvokas savo mąstyme.

Bet man tai ne problema, nes aš esu savo išorėje ir viduje. Tad naudojuosi proga ir renku informaciją. Tik problema ta, kad tas sąmonių avilys yra priešiškai nusiteikęs, o tai apsunkina informacijos rinkimą, nors informaciją man duoda (pabrėžiu, kad tai nėra ateiviai). Bet informacija nebūtinai teisinga, įdomi ne pati informacija ar jos turinys, bet tai, kaip ta informacija gaunama – tiesioginėmis projekcijomis į vidinę sąmonę. Pastoviai sąmonių avilyje vyksta vidinis dialogas nuo 2003 m. Matau išplėstas projekcijas į sąmonę.

Tai, kad sąmonių avilys priešiškai nusiteikęs, nieko nesako; nes jeigu tai sieti su nežemiškomis civilizacijomis, tai labai dažnas atvejis kai liudijama, kad jos nusiteikusios priešiškai. Nori paprasčiausiai žmones ištyrinėti ir pavergti. Aš irgi esu tik toks bandomasis triušis, su apribotomis galimybėmis pateikti daiktinius įrodymus. Bet tai, kad daug netikinčių, man nėra svarbu – vis tiek turiu viešinti savo informaciją.

Kaip tai susiję su ufologija? Čia jau tik mano interpretacija, bet visai įmanoma, kad planetos vyriausybės šias technologijas gavo iš nežemiškų civilizacijų, nes nėra nei vienos viešos padorios teorijos, kuri galėtų ją paaiškinti. Vadinasi reikalingas mokslas toli lenkiantis žemės civilizacijos lygį. Toks yra įtarpintas ryšys su ufologija. Aš ieškau siūlo galo, už kurio patraukus būtų galima išvynioti visą kamuolį, ir nenustebčiau, jeigu čia būtų prisidėję kitų civilizacijų atstovai.

Taip kad ufologinės praktikos nėra daug, bet aš naudojuosi savo išskirtine padėtimi, kai kurių klaustukų pašalinimui ir aišku kiek galiu seku įvairių kontaktuotojų liudijimus ir matau, kad mūsų patirtys tam tikruose momentuose persikloja. O šiaip turiu surinkęs iš šios patirties daug įrašų iš savo blogų, kurie pagaminti iš informacijos gautos aprašytu būdu. Bet dar kartą kartoju, tai nėra tiesioginiai ufologiniai kontaktai, nes šiuo atveju kitame laido gale greičiausiai yra žmonės. Tik neaišku kam jie tarnauja ir kokia jų agenda.

Tokia mano istorijos santrauka.
Vartotojo avataras
klajūnas

Standartinė San IL » 2016 Geg 30 16:02

Ingo Swan'as buvo panašių dalykų pradinininkas Amerikoje, jie eksperimentavo su "remote viewing" technikomis, braižydavo teritorijų žemėlapius ten nebuvę ir būdami visai kitoje pasaulio vietoje. Sakyčiau tai visiškai anokia ateivių "dovana". Esu daug skaitęs apie tai. Ar tau pažįstama ši sritis?
San IL
Komandos narys

Standartinė klajūnas » 2016 Geg 30 18:04

Tokios literatūros daug neskaitau, daugiau tyrinėju savo atvejį, bet apie „remote viewing“ žinau. Šis projektas rašoma, kad buvo užbaigtas, nes nebuvo apčiuopiamų rezultatų, bet tai netiesa. Lygiai kaip tvirtinama, kad MKUltra projektas buvo baigtas po skandalo, bet jis vyksta pošiai dienai. Remote viewing buvo sėkmingai įgyvendintas ir dabar naudojamas įvairiose operacijose. Tačiau tai daroma ne „psychic“ principu, bet technologiškai. Kiek man buvo parodyta metodų, tai šis „nuotolinis žvalgymas“ iš pradžių buvo pagrįstas fenomenalia vaizdine atmintimi ir gebėjimu ryškiai sujungti vaizdinius-semantinius abstraktus. Žmogus turėdavo savo galvoje visą Google Earth programą ir galėdavo sukinėti ją savo vidiniame televizoriuje. Tokį „vidinį televizorių“ turiu ir aš, tik bėda, kad valdymas priklauso ne man. Ant žemės rutulio uždedama visa kalba (gramatika ir 200 000 žodžių) ir gali matyti visą planetą, o taip pat visus kiekvieno žmogaus kalbinius pasirinkimus, kokius leidžia kalbos struktūros. Toks yra abstraktų principas, jo trūkumas tas, kad kad šis nuotolinio žvalgymo metodas leidžia matyti visas galimybes, bet neleidžia pamatyti faktų. O šie žvalgyboje yra svarbiausi.

Todėl buvo sukurta BCI (brain computer interface) sąsaja su žmogaus sąmone ir prijungta prie žvalgybinių palydovų esančių planetos orbitoje. Tada kai reikia kokios nors informacijos, praskenuojama visa planetos psichotroninė matrica paimami iš žvalgybinių palydovų žemėlapiai ir spec. operacijos vykdytojas turi visa faktinę informaciją, kuri suprojektuojama į Google earth modelį virtualizuotoje sąmonėje. Čia panašiai vaizdas kaip per bioninius lęšius, tik informacija uždedama ne ant akies tinklainės, bet tiesiai ant sąmonės. Prie šitos sistemos prijungta visa planeta ir dažnai žmonės aplinkoje elgiasi kaip valdomi bio-robotai, nors patys nesupranta savo veiksmų priežasties. Jų sąmonės skenuojamos ir informacija feedinama į žvalgybinę sistemą ir jeigu reikia ištraukiama iš duomenų bazės ir sujungiama su sąmone per BCI. Čia informacija ne perskaityta knygose, bet aš pats su šia sistema tiesiogiai susidūriau, tik sau pačiam iš neigiamos pusės. Aš šią sistemą vadinu telepatiniu bendrapasauliu, kur matomi ne kūnai, bet kitų žmonių mintys.

Paprastai žmogus bendrauja sąmonė-kūnas-kalba-kalba-kūnas-sąmonė principu. O „hive mind“ sistemoje yra kūnas-sąmonė-mintys-mintys-sąmonė-kūnas. Tai ne toks paprastas dalykas, kaip gali atrodyti ir viešo mokslo galimybės tokių technologijų nepaaiškina. Tai, apie ką aš rašau yra susiję su nuotoliniu žvalgymu, bet aš kalbu apie technologijas ir galimybes, kurios 2016 m. yra toli pažengusioje stadijoje. Bet aš nesu aktyvus šios sistemos dalyvis, tik objektas, todėl kas už to stovi, nežinau. Aš kalbu ne apie nežinomos teritorijos žemėlapio braižymą, kuri šiais laikais filmuojama iš palydovų ir pakraunama į sąmonę, bet apie ryšį sąmonė-sąmonė. Tam įgyvendinti reikia labai toli pažengusio fizikos mokslo.

Kitos planetos vaizdus mačiau tik kelis kartus. Dažniausiai matau visą gaublį, kontinentus, miestus, miestelius, pastatus ir žmones. Taip pat matau visą gramatiką ir visą žodyną 200 000 žodžių kaip vieną vaizdą. Bet žinau, kad ši informacija yra feedinama iš kompiuterio.
Vartotojo avataras
klajūnas

Standartinė San IL » 2016 Bir 03 17:45

Kažkas NSO.LT pametėjo nuorodą, kuri labai tinka čia į temą. Pranešėjas kaip tik apima Ingo Swan darbus, "remote viewing" būdu žvalgant mėnulį ir aptinkant ateivių bazes. Aš žinojau apie Ingo Swan, bet nežinojau, kad jis domėjosi tokiais reikalais.

Kas supranta angliškai - būtinai pažiūrėkit - čia vienoje vietoje surinkti kaip ir šiokie tokie įrodymai ir įdomi informacija.

https://www.youtube.com/watch?v=cLqwZFtJiLY

Pranešėjas rekomenduoja perskaityti Ingo Swan knygą "Penetration", kur jis kalba apie tai, kaip valdžia nuslėpinėja nuo žmonių informaciją apie nežemiškas civilizacijas ir apie mėnulio bazes.
San IL
Komandos narys

Ankstesnis

Grįžti į Žemės mokslo pasiekimai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias