Meškos Ausyje - Naudojimosi sąlygos

Prisijungdami prie “Meškos Ausyje” (toliau “mes”, “mūsų”, “Meškos Ausyje”, “http://meskosausyje.lt”), jūs pasižadate laikytis šių taisyklių. Jeigu nesutinkate laikytis visų šių taisyklių, nesiregistruokite ir/arba nenaudokite “Meškos Ausyje”.

Forume negali registruotis jaunesni nei 16 metų asmenys . Pageidautina nuo 18 metų .Administracijai sužinojus, kad asmuo jaunesnis nei 16 metų , jis bus išmestas iš forumo be perspėjimo .Jūs sutinkate, kad esat ne jaunesnis nei 16 metų.Forume negalima registruotis vienam asmeniui dviem vardais , tai yra vienam žmogui du kartus .Administracijai išsiaiškinus abu vardai bus šalinami ir blokuojami ip ir e-meil adresai. Jūs sutinkate nesiregistruoti antrą kartą kitu vardu. Griežtai draudžiama jungtis arba registruotis naudojant proxy serverius. Tai bus laikoma kaip kenkimas forumui ir bus šalinama iš forumo blokuojant ip ir e-meil adresus. .

Jūs sutinkate nerašyti įžeidžiančių, nešvankių, vulgarių, šmeižiančių, grasinančių ir kitokių vietinius įstatymus, šalies kur talpinama “Meškos Ausyje” arba Tarptautinius Įstatymus pažeidžiančių žinučių. Priešingu atveju tuojau pat būsite blokuotas (banned) ir apie tai bus pranešta jūsų Interneto paslaugų teikėjui. Visų žinučių IP adresas yra įrašomas į duomenų bazę. Jūs sutinkate, kad “Meškos Ausyje” turi teisę ištrinti, redaguoti, perkelti arba uždaryti bet kurią temą/žinutę bet kuriuo metu jeigu jie mano jog tai reikalinga. Kaip vartotojas sutinkate su tuo, kad bet kokia jūsų įvesta informacija būtų saugoma duomenų bazėje. Ši informacija nebus teikiama jokioms trečioms šalims be jūsų sutikimo, tačiau nei “Meškos Ausyje”, nei phpBB įsilaužimo atveju neprisiima atsakomybės dėl informacijos saugumo.


Atgal į prisijungimo langą